Hakkımızda

VİZYON & MİSYON

Modern üretim yöntemlerini kullanarak, çevreci bakış açısından ayrılmadan, müşteri memnuniyetini en ön planda tutan, üretimde kalite denince akla ilk gelen firma olmak misyonumuzdur.

Dünya çapında üretimde kalite ve sürdürülebilir üretim firmamızın vizyonudur.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kumaştan başlayarak nihai ürün noktasına kadar çalışılan tüm partnerlerimizin Sosyal Uyum Denetiminden geçmiş, yangın şartnamelerini yerine getiren, ILO çalışma sözleşmesine tamamen uyum içerisinde olması önceliğimizdir. Şirketimiz Sedex üyesidir.

Kalitedeki ilk gereklilik sürdürülebilir kalite anlayışının firmamızın yönetiminden, çalışma arkadaşlarımız ve iş ortaklarımıza kadar tüm birimlere yerleşmiş olmasıdır. Özel eğitimler ve müşteri geri dönüşleriyle bu konuya gereken önem verilmektedir. ISO 10002:2008 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi standardına bağlıyız.

SIFIR TOLERANS

İnsan hakları ihlalleri ve denetimin bağımsızlığını tehlikeye düşürecek davranışlar, sosyal performansla ilgili normal bulgulardan ayırt edilmelidir. Bu durumlar, sıfır tolerans durumu olarak değerlendirilir;

1) ÇOCUK İŞÇİ

15 yaşından küçük (veya yerel kanunlara göre asgari yaş sınırı altında kalan) işçiler ve
18 yaşından küçük olup zorla çalıştırılan işçiler.

2) BAĞIMLI/BORÇLU ÇALIŞMA

Çalışanların iş yerini terk etmesine izin vermeme veya onları istekleri dışında fazla mesai
yapmaya zorlama,

Çalışanları, çalışmaya zorlamak için şiddet uygulama veya şiddet uygulama tehdidinde
bulunma, işten çıkarılma tehdidi.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

ATP Design, çalışma arkadaşları seçiminde liyakat sistemini esas alır. Firma içi oryantasyon çalışmalarıyla ekip ruhunu oluşturarak, mutlu ve verimli bir çalışma ortamı sağlamayı amaçlamaktadır.

İş başvurusunda bulunmak için kariyer sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.